CooSpace | etr | Intra | Szervezeti felépítés | Telefonkönyv | Oldaltérkép | PTE | FEEK

Meghatalmazás diákigazolvány, oklevél/betétlap postázásához, átvételéhez

Meghatalmazás űrlap diákigazolvány, oklevél/betétlap postai úton törtenő átvételéhez.

Ha hallgatónk diákigazolványát, végzett hallgatónk leckekönyvét, oklevelét / betétlapját személyesen nem tudja átvenni, megbízása esetén a Kar tanulmányi ügyeit intéző Központi Tanulmányi Iroda (KTI) postai úton, tértivevénnyel elküldi számára (ld. űrlap 1. pont) vagy a hallgató megbízottja a KTI ügyfélszolgálatán (Pécs, Szántó Kovács János u. 1/b) egyeztetett időpontban az okmányt / okmányokat átveheti (ld. űrlap 2. pont).

Mindkét esetben kérjük, az alábbi, letölhető meghatalmazást értelemszerűen töltsék ki és juttassák el a KTI részére.